Vjedhje në një shkollë në Pejë

Vjedhje në një shkollë në Pejë

Kronika shkurt 19, 2019 - 10:30
Lexo Detajet

Katër kompjuterë janë vjedhur nga një shkollë në Pejë, njofton Policia e Kosovës.

Sipas personit që e ka raportuar rastin në polici, brenda objektit kanë depërtuar persona me forcë dhe e kanë kryer aktin, përcjell zeri.info.

LEXO EDHE: Vazhdon pasiguria në vend të punës në ndërtimtari, lëndohet edhe një person

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të shkollës dhe nga aty kanë vjedhur katër kompjuter”, njofton Policia.