Vdes gazetari Naim Haxhosaj

Vdes gazetari Naim Haxhosaj

Kronika janar 23, 2019 - 23:57
Lexo Detajet

Gazetari Naim Haxhosaj ka vdekur mbrëmjen e sontme.

Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan.

Lajmi për vdekjen e Haxhosajt është kumtuar nga miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.