Vjedhje e rëndë, vidhen 10 milionë
Foto: Ilustrim

Vjedhje e rëndë, vidhen 10 milionë

Kronika janar 20, 2019 - 10:04
Lexo Detajet

Një argjendari është vjedhur në Lushnje.

Katër persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur argjendarinë, e cila ndodhet në qendër të qytetit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm. Shuma e grabitjes kap shifrën e 10 milion lekëve të rinj.

Ndërkaq, policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.