Arrestohen 4 persona pasi u konfiskohen 539 gram marihuanë në kufi
Foto: Ilustrim

Arrestohen 4 persona pasi u konfiskohen 539 gram marihuanë në kufi

Kronika dhjetor 16, 2018 - 13:06
Lexo Detajet

4 persona janë arrestuar pasi u janë gjetur dhe konfiskuar 539 gram substancë marihuanë në pikën e kalimit kufitar në Qafë Prush, njofton Policia e Kosovës, transmeton zeri.info.

Prej 4 të dyshuarve, janë tri meshkuj shtetas të Kosovës dhe një mashkull shtetas i Shqipërisë.

LEXO EDHE: Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./ZERI