Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës, ka të lenduar!

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës, ka të lenduar!

Kronika dhjetor 13, 2018 - 00:30
Detajet!

Minuta më parë ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugen “Garibaldi”, në qendër të Prishtinës, ku si pasojë dyshohet së është një i lënduar, raporton “Zeri.info”.

Ashtu siç raporton gazetari i “Zërit” në vendin e ngjarjes, një makinë ka goditur semaforin, ndërsa në aksident janë përfshirë dy makina, shoferi i njërës dyshohet të jetë i lenduar rëndë.

Policia e Kosovës dhe Autoambulanca janë në vend të ngjarjës.

Në lidhje me rastin “Zëri” ju mbanë të informuar në vazhdin:

Image
Image
Image
Image
Image