Gruaja rrah burrin në Prishtinë

Gruaja rrah burrin në Prishtinë

Kronika shtator 14, 2018 - 10:51
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Një person ka raportuar në ptolici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Sipas Policisë, rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 18:00 në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se viktima pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi, ndërsa e dyshuara për këtë rast pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar.