Kosovari gjuan me armë në dasmën që po mbahej në restorant

Kosovari gjuan me armë në dasmën që po mbahej në restorant

Kronika gusht 18, 2018 - 12:39
Lexo detajet

Policia e Kosovës, çdo ditë po shoqëron në polici persona të cilët po përdorin armët nëpër ahengje familjare.

Pavarësisht arrestimeve të shpeshta dhe apelit të policisë për të mos përdorur armë në ahengje familjare, kosovarë po vazhdojnë traditën e prapambetur.

Rasti më i ri është i ditës së djeshme në një dasmë në Kosovë, ku një person nxjerr armën dhe gjuan në ajër, edhe pse ishte në ambient të mbyllur, raporton Magazina.al

Për më  shumë shihni videon: