Burri rrah gruan dhe dy fëmijët në Podujevë

Burri rrah gruan dhe dy fëmijët në Podujevë

Kronika gusht 18, 2018 - 10:49
Lexo detajet

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Podujevë është arrestuar një person pasi i njejti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët, transmeton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Sulmohet një polic në Lipjan

Sipas policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. /Zëri