Një fëmijë i vogël gjuan me armë zjarri në Prishtinë, plumbi përfundon në veturë

Një fëmijë i vogël gjuan me armë zjarri në Prishtinë, plumbi përfundon në veturë

Kronika qershor 19, 2018 - 14:29
Lexo tjera detaje

Një i mitur dyshohet se ka gjuajtur me armë zjarri në rrugën “Xhemail Ibishi” në Prishtinë. Nuk raportohet për ndonjë të lënduar përderisa fotografitë qartësojnë se një plumb ka përfunduar mbi një veturë pranë një furre të bukës, raporton Gazeta Express.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Shumë shpejt detajet edhe nga Policia...

Fotografitë nga vendi i ngjarjes:

Image

Image

Image