Vetëvritet një person në Gjilan

Vetëvritet një person në Gjilan

Kronika qershor 18, 2018 - 19:03
Detajet

Një person është vrarë me armë zjarri sot në Gjilan.

Policia e Gjilanit po dyshon se është vetëvrasje.

LEXO EDHE: Arrestohen tre policë në Gjilan

Zëdhënësi i Policisë së Rajonit të Gjilanit, Ismet Hashani, tha për KALLXO.com se viktima është i moshës 67-vjeçare dhe se dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë.

“Mund të ju konfirmoj se një person është vetëvrarë gjatë orëve të para të drekës. Dyshohet se personi ka kryer vetëvrasje me armë zjarri. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rrethanat që kanë dërguar viktimën drejt vetëvrasjes”, tha Hashani.