Sulmoi një femër, arrestohet një person në Lipjan
Foto: Laura Hasani

Sulmoi një femër, arrestohet një person në Lipjan

Kronika maj 18, 2018 - 10:45
Lexo detajet

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Lipjan pasi ka sulmuar fizikisht një femër, transmeton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Sulmohet një polic në Mitrovicë

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Zëri/