Ngjarje e tmerrshme në Gjakovë, ja çfarë ndodhi mes djalit dhe babait

Ngjarje e tmerrshme në Gjakovë, ja çfarë ndodhi mes djalit dhe babait

Kronika maj 16, 2018 - 11:34
Detajet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë ku pas një mosmarrëveshje djali e ka sulmuar babain e tij, shkruan “Zëri.Info”.

Viktima si pasojë e këtij rasti është me lendime të rënda trupore ndërsa tani është në trajtim mjekësor

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./ZËRI