Aksident me të lënduar në kryeqytet

Aksident me të lënduar në kryeqytet

Kronika shkurt 25, 2018 - 12:32

Dy vetura, njëra e tipit “Golf” dhe tjetra “Smart” janë aksidentuar në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutave, kurse njësia policore është në vendin e ngjarjes, shkruan Indeksonline.

Raportohet për persona të lënduar lehtë.

Image

Image