Vetura godet dy persona në zebra, marrin lëndime të rënda (Video)

Vetura godet dy persona në zebra, marrin lëndime të rënda (Video)

Kronika shkurt 13, 2018 - 23:23

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në Istog.

Një veturë ka goditur një burrë dhe një grua, të cilët po kalonin në zebra.

Siç shihet në këtë video të dërguar nga një lexues i Indeksonline, vetura është në shpejtësi të madhe kur i godet ata.

Të dy të aksidentuarit kanë marrë lëndime të rënda, por sipas informacioneve të para, ata janë jashtë rrezikut për jetë.