Aksident i tmerrshëm në qendër të Prishtinës, ka të vdekur

Aksident i tmerrshëm në qendër të Prishtinës, ka të vdekur

Kronika janar 15, 2018 - 07:57

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Menza e Studentëve në Prishtinë.

Dy makina, njëra prej tyre taksi janë goditur mes vete.

Siç raporton Express, deri në këto momente dihet për një të vdekur dhe shumë dëme materiale.

Të gjitha ekipet ndihmëse kanë dalë në vendin e ngjarjes, derisa nuk dihet se kush është viktima që e pësoi në këtë aksident tragjik.

Image

Image