Mërgimtari Florim Kacoli për Petrol Company-n: Këtë luks s’e kemi as jashtë

Mërgimtari Florim Kacoli për Petrol Company-n: Këtë luks s’e kemi as jashtë

Ekonomia July 28, 2022 - 11:16

Mërgimtari nga Peja, i cili jeton në Zvicër, në një video të realizuar në njëren nga pikat e Petrol Company, video e cila është postuar në rrjetin social facebook të Petrol Company, shprehet të jetë shumë i kënaqur me derivatet e kësaj kompanie, i cili thotë:

“Jam i sigurt që ktu kur nalna e marr naftën dhe benzinin shumë të mirë, si dhe këtë lluks që e kemi ktu nuk e kemi as jashtë. Atje duhet me dalë mi qitë naftë vet, mi la xhamat vet, e ktu po na kryni tanat”.

Tutje Florimi përshëndet pronarët e kësaj kompanie dhe u bën thirrje shoqeve dhe shokëve që të furnizohen në Petrol Company. 

 Ju kujtojmë që Petrol Company momentalisht ka çmimet më të lira në vend.

Për më tepër shiko videon: