Deputeti milioner i lëvizjes Vetëvendosje

Deputeti milioner i lëvizjes Vetëvendosje

Ekonomia qershor 12, 2018 - 20:41
Lexo detajet

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje (VV) në Kuvendin e Kosovës, Xhelal Sfeqla në deklarimin e pasurisë së në tij në Agjencinë kundër Korrupsionit, përveçse ka të depozituara mijëra euro në bankë ai ka në pronësi të tij një shtëpi, një truall që kapin një shumë të madhe parash dhe dy lokale afariste, shkruan “Zëri.Info”.

LEXO EDHE: Deputetja e Listës Serbe 56 milionë euro në bankë (Dokument)

Përveç këtyre Sveçla ka në bashkëpronësi me bashkëshorten e tij edhe një ordinancë stomatologjike

Më poshtë shikoni deklarimin e pasurisë së tij, /Zëri/ 

Image 
Image 
Image 
Image