Australia ngushton epërsinë e Argjentinës

Australia ngushton epërsinë e Argjentinës

Botërori 2022 December 03, 2022 - 21:39
Lajmet e fundit nga Sport

Australia ka shënuar gol ndaj Argjentinës, duke e ngushtuar epërsinë e argjentinasve.

Ishte Goodwin që realizoi dhe çoi rezultatin në 2:1 në minuten e 77-të.