Argjentina dyfishon epërsinë ndaj Australisë

Argjentina dyfishon epërsinë ndaj Australisë

Botërori 2022 December 03, 2022 - 21:20
Lajmet e fundit nga Sporti

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Australisë.

Ishte Julian Alverez që shënoi dhe dyfishoi epërsinë.

Rezultati momental është 2-0. /Zeri.info