Formacionet zyrtare: Uells –Iran

Formacionet zyrtare: Uells –Iran

Botërori 2022 November 25, 2022 - 10:05
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Uells – Iran, në kuadër të fazës së grupeve në Botërorin 2022.

Ndeshja do të fillojë në orën 11:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Ahmed bin Ali”.

Kombëtaret që bëjnë pjesë në grupin B, Uellsi është i dyti me një pikë, kurse Irani në pozitën e fundit me 0 sosh.

Tashmë gjithçka është gati, teksa janë publikuar edhe formacionet bazë. /Zeri.info

Image