Lorik Canës i bëhet zemra mal, ja çka poston për Era Istrefin!

Lorik Canës i bëhet zemra mal, ja çka poston për Era Istrefin!

Botërori 2018 korrik 16, 2018 - 14:21

Lorik Canës i është bërë zemra mal kur e ka parë Era Istrefin duke performuar në ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror, shkruan Zeri.info.

Ish-futbollisti i njohur shqiptar e ka postuar një video në ‘Instastory’ ku shihet Era duke kënduar, ndërsa kësaj fotoje gjakovari ia ka shtuar edhe flamurin kombëtar shqiptar dhe atë të Kosovës. /Zëri/

Image