Fansja nxjerr komplet gjoksin kur sheh David Beckhamin

Fansja nxjerr komplet gjoksin kur sheh David Beckhamin

Botërori 2018 korrik 12, 2018 - 23:26

David Beckham mbetet njëri nga lojtarët më të preferuar, posaqërisht nga gjinia e bukur.

Ai mori pjesë në një aheng në Miami për të shikuar gjysmëfinales e Kupës së Botës ndërmjet, Kroacisë dhe Anglisë, shkruan lajmi net.

Para se të shkonte në vendin e ngjarjes, atij i ndodhi një gjë e pazakontë gjatë rrugës kur një vajzë ia tregoi komplet gjoksin gjersa vetura kalonte afër tij.

Siç shihet ajo ishte një fanse e zjarrtë e Beckhamit dhe mbeti e habitur kur e pa atë. 

Image