Edi Rama shijon fitoren e Kroacisë në mes të Londrës me presidenten kroate (FOTO)

Edi Rama shijon fitoren e Kroacisë në mes të Londrës me presidenten kroate (FOTO)

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 23:09
Lexoni më shumë detaje

Në Samitin e Londrës po merr pjesë edhe presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviq, dhe kjo ka qenë arsyeja që ajo nuk ka qenë e pranishme sot në ndeshjen e Kroacisë ndaj Anglisë, shkruan “Zeri.info”.

Pas kualifikimit të Kroacisë për në finale, ku arriti ta mund Anglinë me rezultat 2:1, kryeministri shqiptar Edi Rama ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, së bashku me presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq, përcjell “Zeri.info”.

Në këtë foto që të dy shihen mjaft të lumtur dhe Rama në mbishkrimin e kësaj fotografie ka shkruar “Fotoja e ditës”. /ZËRI/

Image