Kroacia shënon, afër finales

Kroacia shënon, afër finales

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 22:23
Detajet

Kroacia ka shënuar golin e dytë ndaj Anglisë dhe tani kryeson 2:1, transmeton zeri.info

Mario Mandzukic shënoi në minutën e 109-të në vazhdime./Zëri