Londra ujitet me birra pasi shënoi Trippier (VIDEO)

Londra ujitet me birra pasi shënoi Trippier (VIDEO)

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 21:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sonte është duke u zhvilluar gjysmëfinalja Kroaci – Angli dhe goli i Trippier u prit në mënyrë të jashtëzakonshëm në Londër.

LEXO EDHE: Kështu iu gëzua golit të Anglisë Dua Lipa (VIDEO)

FOX ishte në Hyde Park në momentin kur Anglia shënoi gol dhe për një moment i tërë publiku ka hedhur birra në ajër duke krijuar një atmosferë tepër interesante. /GazetaExpress/