Tifozët kroatë shpalosin një flamur gjigant para ndeshjes me Anglinë

Tifozët kroatë shpalosin një flamur gjigant para ndeshjes me Anglinë

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 19:41
Lexoni më shumë detaje

Tifozët kroatë do të jenë në numër të madh në stadiumin Luzhniki në ndeshjen ndaj Anglisë.

Kroacia dhe Anglia do të kërkojnë kalimin në finale të Kupës së Botës në përballjen që nga ora 20:00 luhet në ‘Luzhniki Arena’.

Pak minuta para ndeshjes, kroatët kanë shpalosur një flamur të madh të kombit të tyre në shenj mbështetje për ekipin e tyre.

Kujtojmë se Kroacia po kërkon finalen e parë të Kupës së Botës./Lajmi.net/

Image