Franca – Belgjika, kështu u mbyll pjesa e parë

Franca – Belgjika, kështu u mbyll pjesa e parë

Botërori 2018 korrik 10, 2018 - 20:46
Detajet

Franca dhe Belgjika e kanë mbyllur 0:0 pjesën e parë të gjysmëfinales së Kupës së Botës, transmeton zeri.info

Të dyja skuadrat patën raste mjaft të mira në 45 minutat e para të takimit, por nuk arritën dot t’i konkretizonin./Zëri