Sonte fillojnë gjysmëfinalet, formacionet e super ndeshjes Franca – Belgjika

Sonte fillojnë gjysmëfinalet, formacionet e super ndeshjes Franca – Belgjika

Botërori 2018 korrik 10, 2018 - 08:24
Publikohen formacionet e mundshme

Kampionati botëror 2018 sonte fillon ndeshjet gjysmëfinale.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme për takimin mes Francës dhe Belgjikës, përcjell “lajmi.net”.

Franca (4-2-3-1): Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Pogba, Kanté; Mbappé, Griezmann, Matuidi; Giroud.

Belgjika (3-4-2-1): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; Carrasco, Fellaini, Witsel, Chadli; de Bruyne, E. Hazard; Lukaku.