Serbët e shajnë Granit Xhakën, ja si ua kthen ai!

Serbët e shajnë Granit Xhakën, ja si ua kthen ai!

Botërori 2018 korrik 09, 2018 - 11:21

Granit Xhaka i ka kallë serbët me shqiponjën dykrenore që e formoi pasi shënoi gol për Zvicrën ndaj Serbisë në Botërorin 2018, shkruan Zeri.info.

Dhe, tifozët serbë e fyen futbollistin kosovar pas ndeshjes, teksa ai po shkonte në dhomat e zhveshjes.

Mirëpo, shqiponja shqiptare nuk heshti, duke ia kthyer tifozit serb në të njëjtën monedhë.

Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme: /Zëri/