Edhe një gol në ndeshjen Rusi-Arabi Saudite

Edhe një gol në ndeshjen Rusi-Arabi Saudite

Botërori 2018 qershor 14, 2018 - 17:45
Ja kush ka shënuar

Kombëtarja e Rusisë, ka kaluar në dy gola avantazh në ndeshjen që është duke e zhvilluar me Arabinë Saudite, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Ndiqeni LIVE ndeshjen Rusi-Arabi Saudite

Goli ka ardhur në fund të pjesës së parë dhe është shënuar nga lojtari rus, Denis Cheryshev. /ZËRI