Mourinho parashikon fituesin e Botërorit

Mourinho parashikon fituesin e Botërorit

Botërori 2018 qershor 14, 2018 - 14:50
Lexo detajet

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë.