Panik në Katania, gruaja del nudo dhe hedh gjithçka nga ballkoni i saj

Panik në Katania, gruaja del nudo dhe hedh gjithçka nga ballkoni i saj

Bota January 13, 2022 - 19:36

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në qendrën Via Etna, ku kalimtarët dhe banorët duhej ruheshin teksa kalonin në rrugë.

Nga kati i tretë i banesës së saj një zonjë kishte dalë nudo dhe hidhe nga ballkoni çdo gjë që i dilte përpara.

Skena tërhoqi vëmendjen e dhjetëra njerëzve dhe shumica e tyre banorë të zonës, të cilët kanë lajmëruar policinë.

Policia dhe policia rrugore shkuan në vendngjarje, por ngjarja ka vazhduar për disa minuta, ku zonja hidhte sende.

Edhe pse zona është shumë e ngarkuar dhe afër dyqaneve ka madje edhe një farmaci, fatmirësisht nuk ka të lënduar nga incidenti.

Në tokë shihen dhjetëra objekte të copëtuara, duke përfshirë vazo dhe bimë, por edhe shkallë, libra dhe lodra e një djep për fëmijë.

Akoma nuk dihen arsyet që e çuan gruan drejt një gjesti të tillë, por duket se ka të bëjë me arsye familjare