Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Bideni para inaugurimit të tij si president i lë një mesazh gruas së tij

Bideni para inaugurimit të tij si president i lë një mesazh gruas së tij

Bota January 20, 2021 - 17:21

Presidenti i ri i SHBA-së, Joe Biden pak para momentit të inaugurimit të tij si president ka lënë një mesazh për gruan e tij, Jilly Biden.

Në një postim në “Twitter”, Biden ia shpreh dashurinë gruas së tij duke i thënë se është shumë mirënjohës që ajo sot është përkrah tij.

“Të dua ty, Jilly dhe s’mund të jem më shumë mirënjohës që të kam ty në këtë udhëtim”, tha ai./Zëri