Arrestohen 6 të moshuar të cilët po kryenin marrëdhënie në pyll

Arrestohen 6 të moshuar të cilët po kryenin marrëdhënie në pyll

Bota August 22, 2019 - 15:45
Lexoni detajet

6 persona të moshuar janë arrestuar pasiqë dyshohet se janë kapur duke kryer marrëdhenie seksuale në një zonë pylli në Grace Richardson, të qytetit Fairfield.

The CT Post i ka identifikuar të arrestuarit: Daniel Dobbins, 67; Otto D. Williams, 62; Charles L. Ardito, 75; John Linartz, 62; Richard Butler, 82  dhe gruaja e tij Joyce Butler, 85 vjeçare, përcjell dailymail.

Në mesin e tyre ishin 5 burra dhe një grua, të cilët  u arrestuan dhe u akuzuan për prishje të qetësisë.

Dobbins and Linartz janë akuzuar gjithashtu për sjellje të turpshme më publik.

Të gjithë të arrestuarit janë liruar dhe do të paraqiten nw gjykatë.

Image 
Image 
Image 
Image