Tentoi të arratisej, i burgosuri bie nga tavani

Tentoi të arratisej, i burgosuri bie nga tavani

Bota shkurt 10, 2019 - 17:47
Lexo detajet!

Tentativa e një të burgosuri për tu arratisur ka shkuar keq.

Blaze Ayers po dërgohej në qelinë e tij në një burg në Qarkun Jackson në Indiana, kur u largua me vrap nga oficierët dhe u mbyll në një dhomë mjekësore.

Në kohën kur policët hynë në dhomë, 28-vjeçari kishte hyrë në tavan dhe tentoi të largohej nga aty.

Por përpjekjet e tij për tu arratisur dështuan pasi tavani ku po ecte u shemb dhe ai ra para 3 policëve me armë.