Kërkohet bojkotimi i videos ku “Melania Trump zhvishet lakuriq dhe vallëzon mbi tavolinën e presidentit – (Video)

Kërkohet bojkotimi i videos ku “Melania Trump zhvishet lakuriq dhe vallëzon mbi tavolinën e presidentit – (Video)

Bota tetor 17, 2018 - 16:46
Lajmet e fundit nga showbiz

Pas publikimit të videoklipit në të cilin një grua e cila i ngjan shumë Zonjës së Parë amerikane Melania Trump, zhvishet dhe pastaj vallëzon tërësisht e zhveshur mbi tavolinën ovale të presidentit, kanë reaguar bashkëpunëtorët e ish modeles, duke ftuar në bojkotimin e këtij videospoti ofendues, transmeton Zeri.info.

Reperi kontrovers T.I., ka publikuar këtë videospot ku një grua e cila i ngjan shumë Zonjës së Parë, bën striptiz në Shtëpinë e Bardhë dhe ndaj kësaj kanë reaguar bashkëpunëtorët e saj.

“Si mund të jetë kjo e pranueshme”, ka shkruar zëdhënësja e parë Stefanie Grisham dhe ka ftuar në bojkotimin e reperit dhe videospotit. Mirëpo, ky videospot i publikuar të premten, tashmë është shikuar mbi 10 milionë herë.

T.I. në video paraqitet si pjesëtarë i sigurimit dhe shikon se si Donald Trump e lëshon Shtëpinë e Bardhë me helikopter, pastaj në zyrën ovale vjen kjo grua e cila pasi zhvishet, hip mbi tavolinë dhe bën striptiz. Për më shumë shikojeni videon./ZERI