Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Qisi oferte s’ke pa dhe nuk ke ni hala – 3… 2.. 1… NISSAN!

Qisi oferte s’ke pa dhe nuk ke ni hala – 3… 2.. 1… NISSAN!

Auto&Tech March 04, 2021 - 09:53

Auto Mita, distributori i autorizuar i veturave Nissan, ka lansuar ofertën më të re në treg të quajtur “3… 2… 1… NISSAN”.

Tri modelet e veturës Nissan SUV,  X-Trail, Qashqai dhe Juke vijnë me çmime të jashtëzakonshme dhe me të gjitha pajisjet!

Krahas super zbritjes, ju do të përfitoni edhe:

3… servise krejtësisht FALAS

2… rezervarë FALAS

1… kasko FALAS!

Prandaj, zgjedhe veturën që t’përshtatet dhe për tjerat mendon Auto Mita!

Image

Image

Image

 

Ky është artikull i sponsorizuar.