Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Debat i pazakontë në emisionin Debat Plus: Pse gjithë kjo përkrahje për juve?

Debat i pazakontë në emisionin Debat Plus: Pse gjithë kjo përkrahje për juve?

Auto&Tech February 08, 2021 - 12:40

Ndryshe nga ajo se çfarë jemi mësuar të shohim në emisionin më të shikuar në vend, Debat Plus që transmetohet në RTV Dukagjini, kësaj radhe është zhvilluar një emision më ndryshe.

Jo një politikan e as analist, por i ftuar ka qenë Renault Captur i Ri, i cili është ballafaquar me pyetjet thumbuese të Ermal Pandurit.

Në mesin e këtyre pyetjeve për veturën Renault Captur ka qenë edhe se përse e gjithë kjo përkrahje për këtë veturë?

Përgjigjen e veturës që flet shqip, mund ta shikoni në videon e mëposhtme!

 
Zgjedh më të mirin. ë CAPTUR i ri, prej vetëm 168Eur/muaj.

Pse gjith’ kjo përkrahje? ë Zgjedh më të mirin.

Posted by Renault dhe Dacia - Auto MITA on Friday, February 5, 2021

 

 
Zgjedh më të mirin. ë

Kur jemi te zgjedhjet, zgjedh më të mirin. ë Qe 10 vjet jeni në udhëheqje. Pse me ju zgjedh prapë? #Zgjedhjet2021 #Qashqai #Nissan #AutoMita

Posted by Nissan Kosova - Auto MITA on Saturday, February 6, 2021