Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Pasi u konfirmua lider për vitin 2020, Auto Mita prezanton kampanjën NR. 1

Pasi u konfirmua lider për vitin 2020, Auto Mita prezanton kampanjën NR. 1

Auto&Tech January 25, 2021 - 13:19

Auto Mita edhe zyrtarisht është konfirmuar si lideri i industrisë për vitin 2020, duke mbajtur rekordin për Renault Captur si Crossover më i shitur në Kosovë, për Dacia Sandero si vetura më e shitur në të gjitha kategoritë dhe për brendin Renault si më të dëshiruarin në Kosovë.

Të motivuar pas suksesit të vitit që lamë pas, Auto Mita ka vendosur që ta fillojë vitin 2021 me një super kampanjë të quajtur Oferta NR. 1 në VEND!

 

Shtëpia e ofertave ma t’mira e sjell Oferten nr.1 në vend!ë Për vetëm 202€ në muaj mund të bëhesh më Renault Captur...

Posted by Renault dhe Dacia - Auto MITA on Friday, January 22, 2021

Tani veturën tuaj të ëndrrave mund ta merrni me çmimin më të volitshëm, duke përfituar nga kjo kampanjë.

Image

Bisha Nissan Juke me pamjen elegante vjen me një çmim prej 258 eurove në muaj.

Renault Captur si vetura më atraktive kohëve të fundit vjen me një çmim prej 202 euro në muaj.

Ndërkaq Dacia Duster vjen me motorin Essential TCe 100KF për vetëm 145 euro në muaj!

Kjo ofertë vlen për të gjitha veturat që janë në stok, ndërkaq për më shumë info mund ta vizitoni showroom-in e Auto Mitës, ku edhe mund t’i testoni të gjitha veturat në vozitje apo ta kontaktoni në numrat e telefonit: 045 500 588 ose 045 645 666.

Ky është artikull i sponsorizuar.