Makinat me dyert më interesante në botë

Makinat me dyert më interesante në botë

Auto&Tech nëntor 29, 2018 - 17:30
Lexo detajet

Dyert nuk janë ato që e bëjnë një makinë super-moderne dhe praktike.

Sidoqoftë, kur makina ka një enterier dhe një dizajn përgjithësisht të bukur për sy, një palë dyer ia shtojnë ende më shumë bukurinë, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, juve nuk do duhet të shpenzoni milionat për të blerë një makinë me dyer të bukura.

Sido që të jetë, CarBuzz ka arritur të rreshtojë disa nga makinat me dyert më fantastike. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image