PDK e LDK, konsulta të shumta (FOTO)

Aktuale korrik 14, 2016 - 17:33

Ministra e deputetë të dy partive më të mëdha në vend (PDK e LDK) janë parë shpesh gjatë seancës së sotme duke u konsultuar në mes vete, shkruan “Zeri.info”.

Këto konsultime sigurisht janë bërë për shkak të mospajtime që kanë ekzistuar për çështjen e rishikimit të buxhetit për vitin 2016. 

Por pavarësisht mospajtimeve dhe debatit të gjatë, Kuvendi me 70 vota “për” ka miratuar rishikimin e buxhetit./Zeri/

LEXO EDHE: Ahmeti: Halimi po harron se nuk është kryesues partie, por i Kuvendit Komunal

Image
Image
Image
Image
Image
Image