Haradinaj e pashë vendosmërinë e Kurtit, sa po e mbajke ai fjalën unë e mbaj kryet ndër ujë
Foto: Laura Hasani

Haradinaj e pashë vendosmërinë e Kurtit, sa po e mbajke ai fjalën unë e mbaj kryet ndër ujë

Aktuale February 02, 2023 - 18:45

:Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, e ka cilësuar si reflektim të kryeministrit Albin Kurti atë që tha në kuvend për Asociacionin e Komunave me Shumicë Serbe.

“E pashë vendosmërinë e Kurtit për të satën herë dhe mirë që po reflekton, ama sa po e mbajke fjalën ky, unë e mbaj kryt ndër ujë!”, ka shkruar Haradinaj,