E tmerrshme, një qytetar në TikTok tallet me dhunimin e dy vajzave

E tmerrshme, një qytetar në TikTok tallet me dhunimin e dy vajzave

Aktuale January 23, 2023 - 08:13

Një qytetar me inicialet N.D. ka postuar një video në platformen TikTok, ku është tallur me dy vajza të mitura që dyshohen se janë përdhunuar në grup.

Në video dëgjohet një vajzë 16-vjeçare, teksa tregon se si ishte mashtruar nga një burrë i vjetër, dhe më pas ishin përdhunuar nga ai dhe djali i tij 23- vjeçar.

N.D. me anë të një video në TikTok, tallet me vajzat e mitura, duke bërë komente seksiste.

“Kqyreni se qysh dy çika të shpijës, gjynah, çika të shpijës tu hec rrugëve janë dhunu, kqyrne videon”, thotë N.D, teksa bën se po i qahet.

“Me qejf keni shku, kjo nuk quhet dhunim, kjo është me qejf, ja u ka kru flegra, e keni kru”, vazhdon ai.

Ndërsa, në mbishkimin e videos, ka shkruar se ka viktima tjera që nuk i kanë marrë as ka 10 euro.

“Ojj bijj bile ka 10 ero i kena marr na aj ka femna qe as qato si kan marr aiii”.

Më poshtë mund ta shiheni videon e plotë:

@nazifdemiriii

Ojj bijj bile ka 10 ero i kena marr na aj ka femna qe as qato si kan marr aiii ë

ë original sound - Nazif demiri