Katër ish-këshilltarët e Thaçit shkojnë në Hagë

Katër ish-këshilltarët e Thaçit shkojnë në Hagë

Aktuale June 27, 2022 - 14:36

Katër ish-këshilltarët e ish-presidentit Hashim Thaçi, Blerim Shala, Bashkim Smaka, Veli Bytyqi dhe Ismajl Syla, kanë udhëtuar për në Hagë.

Kështu ka bërë të ditur Veli Bytyqi, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Bashkë me miq e kolegë, në Hagë të Holandës”, shkroi Bytyqi.

Image

Image