Nisin homazhet për nder të regjisores Burbuqe Berisha
Foto: Laura Hasani

Nisin homazhet për nder të regjisores Burbuqe Berisha

Aktuale October 28, 2021 - 12:51

Në hollin e Teatrit Kombëtar, kanë nisur homazhet para trupit të regjisores Burbuqe Berishës.

Homazhet kanë nisur nga ora 12:00 dhe do të zgjasin për dy orë.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet këtë të premte nga ora 15:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë. /Zëri

Image
Image