COVID-19 në Shqipëri: Asnjë i vdekur dhe tri raste të reja

COVID-19 në Shqipëri: Asnjë i vdekur dhe tri raste të reja

Aktuale June 18, 2021 - 18:04

Në Shqipëri nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga koronavirusi.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 3 raste të reja me COVID-19, nga gjithsej 3027 testime të realizuara.

Ndërkaq, 8 pacientë janë shëruar gjatë kësaj kohe./Zëri