Asnjë viktimë dhe pesë raste të reja nga COVID-19 në Shqipëri

Asnjë viktimë dhe pesë raste të reja nga COVID-19 në Shqipëri

Aktuale June 17, 2021 - 17:15

Në Shqipëri nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga koronavirusi.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar pesë raste të reja me COVID-19, nga gjithsej 2621 testime të realizuara.

Ndërkaq, shtatë pacientë janë shëruar gjatë kësaj kohe./Zëri