Infektuar: 106538
Shëruar: 98223
Vdekur: 2213
Arroganca e Mujës ndaj zyrtares së administratës: Ulu, mos m’u afro

Arroganca e Mujës ndaj zyrtares së administratës: Ulu, mos m’u afro

Aktuale April 21, 2021 - 14:32

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka mbajtur mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje pati debate të ashpra ndërmjet deputetëve sidomos kur u diskutua për raportin e RTK-së.

Gjatë kësaj mbledhje kryetari i këtij Komisioni, Armend Muja nuk ka pasur sjellje jo të mirë me një nga zyrtaret e administratës, raporton Ekonomia Online.

Përderisa ajo ofrohet për t’i komunikuar diçka Muja i thotë “Ulu, mos m’u afro”, mos e dëgjuar fare çka për të thënë.