Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Nis parada e FSK-së për nder të “Epopesë së UÇK-së”
Foto:Laura Hasani

Nis parada e FSK-së për nder të “Epopesë së UÇK-së”

Aktuale March 05, 2021 - 12:23

Ka nisur manifestimi qendror parada e FSK-së për nder të 23-vjetorit të “Epopesë së UÇK-së”.

Në paradën, e cila po mbahet në kazermën “Adem Jashari”, të pranishëm janë u.d. e presidentes Vjosa Osmani, kryeministri në detyrë Avdullah Hoti dhe kryetari i Skenderajt Bekim Jashari. /Zëri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image