Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Kurti dhe Osmani garojnë bashkë në zgjedhje, nënshkruajnë marrëveshjen
Foto: Laura Hasani

Kurti dhe Osmani garojnë bashkë në zgjedhje, nënshkruajnë marrëveshjen

Aktuale January 14, 2021 - 13:50

U.d. e presidentes, Vjosa Osmani, ka dalë sot në një konferencë të përbashkët me kreu e LVV-së Albin Kurtin, raporton “Zeri.info”.

Kurti ka thënë se me Osmanin do të garojnë bashkë me një listë.

“Sot, kur na ndajnë saktësisht një muaj nga dita e zgjedhjeve, jemi të gëzuar dhe kemi kënaqësinë se do të garojmë bashkë me një listë, Osmani dhe unë me subjektet tona politike, do të na gjeni në të njëjtin vend dhe për të njëjtin qëllim”, tha ai. /Zëri